ПОСЛУГИ
Наша компанія пропонує великий вибір овочів фруктів за найкращими цінами в нашій країні
Наша продукція найкраща
Нас вибирають, тому що:
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Дотримання термінів постачань
Великий вибір продукції
100% якість продукції
Наші послуги
Наша компанія пропонує наступну продукцію
Цитрусові
Великий цитрусовий плід сьогодні еволюціонував спочатку з невеликих їстівних ягід протягом мільйонів років. Цитрус - рід квітучих дерев і чагарників у родині rue, Rutaceae. Рослини в роді виробляють цитрусові, включаючи важливі культури, такі як апельсини, лимони, грейпфрути, помело і т. д.
Апельсини
Грейпфрут
Кумкват
Лимони
Лайм
Мандарини
Овочі
Перець ЧИЛІ
Перець
Томати Черрі
Кабачки
баклажани
Батат
Цибуля
Картопля
Часник
Капуста цвітна
Броколі
Цукіні
Артишок
Фрукти
Фрукти - це плоди рослин, які переносяться рослинами в якості прикриття для їх насіння. Він зазвичай характеризується як солодкий або кислий смак і насичений водою. Рекомендується їсти фрукти натщесерце для утримання простий цукерки, що уповільнює процес травлення та абсорбції, коли їх їдять безпосередньо після їжі, оскільки фрукти містять вітаміни й важливі елементи, такі як кальцій, який допомагає зміцнити кістки і відсутність остеопорозу і багато переваги, Будь-яка людина може відмовитися від рослин і фруктів прямо або побічно.
Фрукти також містять волокна, які полегшують кишечник і продукцію. Фрукти також містять речовини, які допомагають підтримувати молодих людей і полегшують проблеми з алкоголем. Фрукти допомагають прирівнювати токсини і нейтралізувати шкідливу роботу організму.
Виноград
Гранат
Груші
Персики
Гуава
Ягоди
У повсякденній мові ягода являє собою невеликий, м'ясистий і часто їстівний плід. Ягоди зазвичай соковиті, округлі, яскраво забарвлені, солодкі чи кислі, і у них немає каменю або ями, хоча може бути присутнім багато піпсов або насіння. Типовими прикладами є полуниця, малина, чорниця, червона смородина чорна смородина. У Великобританії м'які фрукти є садівничим терміном для таких плодів.
Ягоди їдять по всьому світу і часто використовуються в джемах, консервах, тістечок або пироги. Деякі ягоди комерційно важливі. Ягідна промисловість варіюється від країни до країни, як і види ягід, вирощуваних або зростаючих в дикій природі. Деякі ягоди, такі як малина і полуниця, були виведені на протязі сотень років і відрізняються від диких колег, у той час як інші ягоди, такі як брусниця і морошка, ростуть майже виключно в дикій природі.
Полуниця
Диня
Кавун
Замовити зворотній дзвінок
Фрукти
Гранат
Персики
Виноград
Цитрусові
Мандарини
Апельсини
Лайма
Лимони
Овочі
Картопля
Цибуля
Перець болгарський
Перець гострий
Томати Черрі
І зелений Салат
Айсберг
Шпинат
М'ята
базилік
Розмарин
Чебрець
Залишити заявку
Заполните поля формы, чтобы мы могли связаться с вами